• Jolanda Neff czwarta,

Kross ponownie najlepszą damską drużyną w Lenzerheide!

13.07.2017

Zawody w Szwajcarskim Lenzerheide wygrała Annie Last, przed Gunn-Ritą Dahle Flesjaa i Yaną Belomoiną.

• Jolanda czwarta

na Mistrzostwach Świata w maratonie.

27.06.2017

Reprezentantka Kross Racing Team po emocjonującym i pechowym dla siebie finiszu ukończyła rywalizację na czwartej pozycji.

28.05.2017

Zawodniczki Kross Racing Team znakomicie zaprezentowały się podczas drugiej edycji Pucharu Świata zajmując drugą i trzecią lokatę.

• Maja 4-ta na PŚ

w Novym Mescie na Morave.

20.05.2017

Reprezentująca Kross Racing Team Polka po emocjonującym finiszu zajęła 4-te miejsce na pierwszej edycji Pucharu Świata w kolarstwie górskim.

• Włoszczowska i Wawak

najszybsi w Wałbrzychu

07.05.2017

Maja Włoszczowska i Bartłomiej Wawak triumfują w wyścigu Górale na Start kategorii C2.

• Jolanda Neff czwarta

w Heubach!

30.04.2017

Zawodniczka Kross Racing Team udanie zakończyła zawody w niemieckim Heubach.

• Maja trzecia

w Haiming!

23.04.2017

Reprezentantka Kross Racing Team po zaciętej walce z rywalkami kończy wyścig w austriackim Haiming na trzecim miejscu.

• Maja Włoszczowska druga

w Bad Sackingen!

10.04.2017

Polka przegrała na finiszu po ciężkiej walce przez cały wyścig z Janą Belomoiną, podium uzupełniła Corina Gantenbein.

• Pechowy wyścig

w Montichiari

03.04.2017

10 tysięcy kibiców dopingowało kolarzy górskich we włoskim Montichiari. Najszybszy z panów był Lars Forster, najszybszą kobietą Linda Indergard.

• Wawak wygrywa

w Langenlois

27.03.2017

Kolarz Kross Racing Team triumfuje w austriackim Langenlois, drugie miejsce dla Włocha Nadira Colledani, najniższy stopień podium zajmuje

• Maja udanie

otwiera sezon 2017

14.03.2017

W odbywających się w Mediolanie zawodach dobrą formę pokazała zawodniczka Kross Racing Team - Maja Włoszczowska, która zwyciężyła z przewagą 18 sekund nad repreze

• Bartłomiej Wawak

tuż za podium na Cyprze

27.02.2017

Bartłomiej Wawak i Fabian Giger wystartowali w pierwszym wyścigu w sezonie 2017.

• Jolanda Neff

dołącza do Kross Racing Team

14.11.2016

Jedno miejsce w pierwszej dziesiątce i jedno w pierwszej piątce klasyfikacji generalnej UCI oraz srebrny medal z Rio de Janeiro – ostatni sezon obfitował w sukcesy Kross Racing Team, ale drużyn

• Maja wygrywa wyścig

HC w Turcji!

26.09.2016

Srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio – Maja Włoszczowska nie zwalnia tempa i wygrywa wyścig najwyższej kategorii HC w Turcji.

• Giger wygrywa,

Włoszczowska druga w Jeleniej Górze!

10.09.2016

Norweżka Gunn-Rita Dahle Flesjaa oraz Szwajcar Fabian Giger zwyciężyli w wyścigu Maja Race.

• Maja 5-ta

na PŚ w Vallnord

04.09.2016

Polka świetnie zakończyła tegoroczne zmagania w Pucharze Świata kończąc finałową edycję na podium.

• KRT na Pucharze Świata

w Kanadzie

11.08.2016

Kolejna edycja Pucharu Świata MTB odbyła się w kanadyjskim Mont-Sainte-Anne 7 sierpnia. Na mecie triumfował reprezentant Francji Julien Absalon, przed Victorem Koretzkim i Matthiasem Fluckigerem.

• Tytuły Mistrzów Polski MTB

dla zawodników KRT

20.07.2016

Maja Włoszczowska i Bartłomiej Wawak z drużyny Kross Racing Team zdobyli tytuły Mistrzów Polski MTB w kategorii Elita kobiet oraz mężczyzn. Wyścigi odbyły się 16.07.2016 w Gielniowie.

• Włoszczowska 5-ta

w Lenzerheide

11.07.2016

Maja Włoszczowska reprezentująca Kross Racing Team zajęła 5-te miejsce w czwartej edycji Pucharu Świata, która odbyła się w szwajcarskim Lenzerheide.