• Jolanda Neff

dołącza do Kross Racing Team

14.11.2016

Jedno miejsce w pierwszej dziesiątce i jedno w pierwszej piątce klasyfikacji generalnej UCI oraz srebrny medal z Rio de Janeiro – ostatni sezon obfitował w sukcesy Kross Racing Team, ale drużyn

• Maja wygrywa wyścig

HC w Turcji!

26.09.2016

Srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio – Maja Włoszczowska nie zwalnia tempa i wygrywa wyścig najwyższej kategorii HC w Turcji.

• Giger wygrywa,

Włoszczowska druga w Jeleniej Górze!

10.09.2016

Norweżka Gunn-Rita Dahle Flesjaa oraz Szwajcar Fabian Giger zwyciężyli w wyścigu Maja Race.

• Maja 5-ta

na PŚ w Vallnord

04.09.2016

Polka świetnie zakończyła tegoroczne zmagania w Pucharze Świata kończąc finałową edycję na podium.

• KRT na Pucharze Świata

w Kanadzie

11.08.2016

Kolejna edycja Pucharu Świata MTB odbyła się w kanadyjskim Mont-Sainte-Anne 7 sierpnia. Na mecie triumfował reprezentant Francji Julien Absalon, przed Victorem Koretzkim i Matthiasem Fluckigerem.

• Tytuły Mistrzów Polski MTB

dla zawodników KRT

20.07.2016

Maja Włoszczowska i Bartłomiej Wawak z drużyny Kross Racing Team zdobyli tytuły Mistrzów Polski MTB w kategorii Elita kobiet oraz mężczyzn. Wyścigi odbyły się 16.07.2016 w Gielniowie.

• Włoszczowska 5-ta

w Lenzerheide

11.07.2016

Maja Włoszczowska reprezentująca Kross Racing Team zajęła 5-te miejsce w czwartej edycji Pucharu Świata, która odbyła się w szwajcarskim Lenzerheide.

• Pechowe Mistrzostwa Świata

w Novym Mescie na Morave

04.07.2016

Tegoroczne Mistrzostwa Świata MTB w Novym Mescie na Morave skończyły się dla Mai Włoszczowskiej czwartym miejscem.

• Wawak najlepszy

na PP w Wałbrzychu

20.06.2016

Zawodnik Kross Racing Team Bartłomiej Wawak pokonał kolegę z drużyny Fabiana Gigera oraz Fina Sasu Halme. Wyścig był jedną z edycji

• Wawak trzeci

w Pucharze Czech!

12.06.2016

Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) finiszował na trzecim miejscu w Pucharze Czech w kolarstwie górskim.

• Maja zdobywa

"Prazske Schody"

08.06.2016

We wtorkowe popołudnie tysiące kibiców odwiedziło Praskie Schody aby dopingować kolarzy górskich rywalizujących na wytyczonej w mieście widowiskowej trasie, której znaczna część prowadziła po...sch

• Maja Włoszczowska 5-ta

w La Bresse!

29.05.2016

Polka na trudnej trasie we francuskim La Bresse zajęła 5-tą lokatę, wygrała Szwajcarka Jolanda Neff.

• Pechowy start zawodników

Kross Racing Team w Albstadt.

22.05.2016

Druga edycja Pucharu Świata w kolarstwie górskim, a zwycięzcy ci sami co na pierwszej.

• Giger Wicemistrzem Europy!

Włoszczowska tuż za podium.

08.05.2016

W odbywających się w Szwecji Mistrzostwach Europy świetnie spisali się zawodnicy Krossa.

• Fabian Giger

ósmy w Cairns!

26.04.2016

Szwajcar reprezentujący Kross Racing Team zajął ósme miejsce w inauguracyjnym wyścigu Pucharu Świata w Cairns.

• Maja Włoszczowska druga we Włoszech!

20.04.2016

Maja Włoszczowska, zawodniczka Kross Racing Team zajęła 2. w miejsce w wyścigu, który odbył się 16 kwietnia we włoskim Montichiari. To kolejny udany start Polki w tym sezonie.

• Maja Włoszczowska

trzecia w Bad Sackingen

11.04.2016

Maja Włoszczowska (Kross Racing Team) wystartowała bardzo słabo, kończąc pierwszą rundę na ósmej pozycji. Od drugiej rozpoczęła odrabianie strat, by na 4.

• Włoszczowska i Giger

wygrywają w Langenlois

04.04.2016

Początek kwietnia to dla zawodników Kross Racing Team tradycyjny start w austriackim Langenlois.

• Maja wygrywa

etapówkę w Brazylii

07.03.2016

Luty to miesiąc wytężonej pracy zawodników Kross Racing Team.

• Cyprus Sunshine Cup

Kross Racing Team triumfuje!

29.02.2016

W niedzielę 28.02 zakończyły się trwające 4 dni zawody Cyprus Sunshine Cup. Z najlepszymi zawodnikami na świecie ścigali się Bartłomiej Wawak i Fabian Giger z Kross Racing Team.