• Ondrej Cink

nowym zawodnikiem Kross Racing Team

27.11.2018

28-letni zawodnik z Czech, mogący się pochwalić brązowym medalem mistrzostw świata w cross country w sezonie 2015, podpisał właśnie dwuletni kontrakt z drużyną polskiej mar

• Maja druga

w Jeleniej Górze.

24.09.2018

Maja Włoszczowska zajęła drugie miejsce w swoim domowym wyścigu, wygrała Holenderka Anne Tauber. Podium uzupełniła Jitka Skarnitzlova z Czech.

• Maja trzecia na MŚ

w maratonie MTB.

17.09.2018

Reprezentantka Polski i Kross Racing Team zajęła trzecie miejsce trasie liczącej 89 kilometrów i 3400 metrów przewyższenia.

• Maja i Jolanda bez podium

na MŚ w Lenzerheide.

12.09.2018

W mistrzostwach świata w szwajcarskim Lenzerheide dwukrotna srebrna medalistka olimpijska Maja Włoszczowska zajęła 5 miejsce.

• Jolanda wygrywa PŚ

w La Bresse i zgarnia klasyfikację generalną.

27.08.2018

Maja Włoszczowska po pechowym wyścigu zakończyła zmagania na 9 pozycji. Obok Szwajcarki na podium stanęły Emily Batty i Annika Langvad.

• Jolanda wygrywa w Kanadzie,

Maja 9-ta.

14.08.2018

Jolanda Neff jeżdżąca, na co dzień w polskiej drużynie Kross Racing Team zdominowała puchar świata w Kanadzie, na podium stanęły obok niej Annika Langvad i Emily B

• Jolanda Mistrzynią

Europy!

07.08.2018

Multi dyscyplinarne Mistrzostwa Europy w 2018 podzielone zostały między dwa miasta: Berlin i Glasgow.

• KROSS LEVEL TE

Mai Włoszczowskiej

24.07.2018

Począwszy od 5 edycji pucharu świata w Val di Sole mogliście oglądać rower Mai Włoszczowskiej w nowym wydaniu. Czarny kolor ramy został okraszony złotymi elementami.

• Maja i Bart

mistrzami Polski MTB!

22.07.2018

Zawodniczka Kross Racing Team w Mrągowie pokonała o ponad minutę Katarzynę Solus-Miśkowicz i Gabrielę Wojtyłę.

• Jolanda druga,

Maja 5-ta na PŚ w Andorze.

15.07.2018

Zawodniczki Krossa potwierdziły dobrą dyspozycję w trakcie 5 rundy pucharu świata w kolarstwie górskim. Zawody wygrała Gunn-Rita Dahle Flesjaa przed Jolanda Neff i Emily Batty.

• Maja Włoszczowska wygrywa

puchar świata w Val di Sole!

08.07.2018

Zawodniczka Kross Racing Team po ataku na przedostatniej rundzie zwyciężyła w 4 rundzie pucharu świata w kolarstwie górskim.

• Jolanda Neff druga

w Novym Mescie.

27.05.2018

Reprezentantki Kross Racing Team świetnie spisały się podczas 3.rundy pucharu świata w kolarstwie górskim. Zawody wygrała Dunka Annika Langvad, przed Neff i Pauline Ferrand-Prevot.

• Jolanda Neff wygrywa

puchar świata w Albstadt

21.05.2018

Jolanda Neff wygrywa puchar świata w Albstadt, Maja Włoszczowska siódma.

• Co za finisz!

KRT najlepszym teamem!

10.03.2018

Maja po niesamowitym finiszu zajęła 5. Miejsce w pierwszym pucharze świata, który odbył się w południowo-afrykańskim Stellenbosch.

• Piorunujący powrót

Jolandy Neff!

05.03.2018

Nasza mistrzyni świata powraca w niesamowitym stylu.

• Kross Racing Team z Shimano

do Igrzysk w Tokio.

16.02.2018

Z dumą możemy przedstawić naszego nowego partnera Shimano MTB. Nasze rowery Kross Level TE będą wyposażone w napędy i hamulce Shimano XTR.

• Pechowy wyścig Jolandy Neff.

29.01.2018

Zawodniczka Kross Racing Team poddana zostanie dzisiaj operacji zespolenia lewego obojczyka. Badanie medyczne potwierdziło również złamanie prawego łokcia.

• JOLANDA NEFF 8-A W NOMMAY

23.01.2018

Zawodniczka Kross Racing Team ukończyła zawody w kolarstwie przełajowym w pierwszej dziesiątce ze stratą 2:21 min.

• Jolanda Neff

Mistrzynią Świata

09.09.2017

Jolanda Neff mistrzynią świata, Maja Włoszczowska czwarta!

• Maja Mistrzynią Polski

po raz 11.

24.07.2017

Maja Włoszczowska w wyścigu o Mistrzostwo Polski pokonała Katarzynę Solus-Miśkowicz oraz Aleksandrę Podgórską.