• Dzień walki

ZAWODNIKÓW KROSS-SPUR RACING

22.03.2019

Maja Włoszczowska i Ariane Lüthi zajęły piąte, a Sergio Mantecón i Ondřej Cink – 27. miejsce na trasie piątego etapu Absa Cape Epic.

• Kolejne podium

ekipy Kross-Spur Racing

22.03.2019

Kross-Spur Racing z kolejnym miejscem na podium Absa Cape Epic. Maja Włoszczowska i Ariane Lüthi zajęły podczas czwartego etapu – jazdy na czas – trzecie miejsce.

• Słodko gorzki smak

trzeciego etapu Absa Cape Epic

22.03.2019

Słodko-gorzki smak miał dla zawodników i zawodniczek Kross-Spur Racing trzeci etap wyścigu Absa Cape Epic.

• Świetny wynik

duetu Włoszczowska-Lüthi

22.03.2019

Maja Włoszczowska i Ariane Lüthi zajęły na pierwszym etapie wyścigu Absa Cape Epic drugie miejsce.

• Znakomity start

w Absa Cape Epic

18.03.2019

Ekipa Kross-Spur Racing w znakomitym stylu otworzyła zmagania w Absa Cape Epic. Liczący 20 kilometrów prolog duet Ondřej Cink – Sergio Mantecón ukończył na trzeciej pozycji.

• Zbliżający się wielkimi krokami Absa Cape Epic to jedno z największych wyzwań w historii istnienia ekipy...

15.03.2019

Zbliżający się wielkimi krokami Absa Cape Epic to jedno z największych wyzwań w historii istnienia ekipy, sponsorowanej przez Kross.

• Ariane Lüthi: chciałabym po raz kolejny wygrać Absa Cape Epic

04.03.2019

Jeden z najważniejszych celów Kross Racing Team na sezon 2019 – Absa Cape Epic – zbliża się wielkimi krokami.

• Kross Racing Team gotowy do debiutu w Absa Cape Epic

19.02.2019

Sezon 2019 będzie dla Kross Racing Team pod wieloma względami wyjątkowy.

• Mistrzostwa Świata, Puchar Świata i Cape Epic głównymi celami Kross Racing Team na sezon 2019

18.01.2019

Puchar Świata, mistrzostwa świata oraz zupełna nowość w kalendarzu – Cape Epic – oto najważniejsze cele Kross Racing Team na sezon 2019.

• Ariane Lüthi

w szeregach Kross Racing Team

11.01.2019

Szwajcarska kolarka, brązowa medalista tegorocznych mistrzostw Europy w maratonie MTB, dołącza do polskiej drużyny.

• Sergio Mantecón

dołącza do Kross Racing Team

09.01.2019

34-letni Hiszpan będzie jeździł od nowego sezonu w jednym zespole m.in. z Mają Włoszczowską. Wicemistrz Europy z 2012 r.

• Nowe barwy Kross Racing Team na sezon 2019

08.01.2019

Ekipa Kross Racing Team zaprezentowała barwy, w jakich ścigać się będzie w sezonie 2019. Względem poprzednich lat w kolorystyce strojów zaszły bardzo duże zmiany.

• Ondřej Cink

nowym zawodnikiem Kross Racing Team

27.11.2018

28-letni zawodnik z Czech, mogący się pochwalić brązowym medalem mistrzostw świata w cross country w sezonie 2015, podpisał właśnie dwuletni kontrakt z drużyną polskiej mar

• Maja druga

w Jeleniej Górze.

24.09.2018

Maja Włoszczowska zajęła drugie miejsce w swoim domowym wyścigu, wygrała Holenderka Anne Tauber. Podium uzupełniła Jitka Skarnitzlova z Czech.

• Maja trzecia na MŚ

w maratonie MTB.

17.09.2018

Reprezentantka Polski i Kross Racing Team zajęła trzecie miejsce trasie liczącej 89 kilometrów i 3400 metrów przewyższenia.

• Maja i Jolanda bez podium

na MŚ w Lenzerheide.

12.09.2018

W mistrzostwach świata w szwajcarskim Lenzerheide dwukrotna srebrna medalistka olimpijska Maja Włoszczowska zajęła 5 miejsce.

• Jolanda wygrywa PŚ

w La Bresse i zgarnia klasyfikację generalną.

27.08.2018

Maja Włoszczowska po pechowym wyścigu zakończyła zmagania na 9 pozycji. Obok Szwajcarki na podium stanęły Emily Batty i Annika Langvad.

• Jolanda wygrywa w Kanadzie,

Maja 9-ta.

14.08.2018

Jolanda Neff jeżdżąca, na co dzień w polskiej drużynie Kross Racing Team zdominowała puchar świata w Kanadzie, na podium stanęły obok niej Annika Langvad i Emily B

• Jolanda Mistrzynią

Europy!

07.08.2018

Multi dyscyplinarne Mistrzostwa Europy w 2018 podzielone zostały między dwa miasta: Berlin i Glasgow.

• KROSS LEVEL TE

Mai Włoszczowskiej

24.07.2018

Począwszy od 5 edycji pucharu świata w Val di Sole mogliście oglądać rower Mai Włoszczowskiej w nowym wydaniu. Czarny kolor ramy został okraszony złotymi elementami.