Sponsor tytularny

KROSS to największy polski producent rowerów, lider lokalnego rynku i jedna z najważniejszych firm tej branży na europejskim rynku. Źródłem sukcesu marki jest wierność dewizie „dwa koła jedna pasja” idąca w parze z przywiązaniem do wysokiej jakości i nowoczesnych technologii. Zespół inżynierów składający się z najwyższej klasy specjalistów dba o to, by rowery KROSS były innowacyjne, atrakcyjne wizualnie i wyróżniające się na tle konkurencji. To ich dziełem są np. autorskie zawieszenie RVS czy unikalne konstrukcje ram. Marka oferuje rowery górskie i szosowe dla amatorów, jednoślady trekkingowe, miejskie oraz dziecięce. Oczkiem w głowie KROSS są rowery sportowe na których zawodnicy Kross Racing Team zwyciężają w klasyfikacji generalnej najtrudniejszych maratonów w Polsce i na świecie.

Sponsorzy

Informacja wkrótce

Informacja wkrótce

SRAM został założony w 1987 roku w Chicago, IL, z komponentem, który zmienił definicję zmiany biegów w rowerze - Grip Shift. W ciągu lat firma SRAM rozwijała się dodając do swojej oferty kolejne podmioty: Sachs, RockShox, Avid, Truvativ i Zipp. SRAM jest dobrym przykładem firmy, która stara się zaspokajać wszelkie potrzeby pasjonata rowerowego dostarczając większość części potrzebnych do produkcji roweru.

Rock Shox pionierem zawieszenia rowerowego od 1989 roku. W ciągu trzech dziesięcioleci firma pomogła prowadzić i wspierać rozwój kolarstwa górskiego. W 2002 roku RockShox stał się częścią firmy SRAM, łącząc sprawdzoną linię produktów z wizjonerskim, innowacyjnym podejściem inżynierów SRAM.

DT Swiss - nazwa ta związana jest z produktami najwyższej klasy. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji szprych. Przez lata linia produktów została rozszerzona. Mając na celu tworzenie wysokiej jakości produktów za pomocą innowacyjnych projektów, DT Swiss stał się wiodącym producentem szprych, nypli, piast, felg, kompletnych kół oraz amortyzatorów.

Sponsorzy techniczni

Informacja wkrótce

Informacja wkrótce

Quest to Polski producent profesjonalnej odzieży sportowej przeznaczonej dla kolarzy. Do produkcji stroi firma używa najlepszych materiałów, nici oraz maszyn z możliwością indywidualnego dostosowania produktu finalnego.

VIKING – Polska marka sportowa, której właścicielem jest LARIX. Firma od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku będąc dystrybutorem światowej sławy marek sportowych. Obecnie poza niezawodnie funkcjonującą kolekcją zimową (rękawice, czapki, bandany, outdoor, bielizna termoaktywna), powstała świetnie zapowiadająca się oferta letnia, w której znaleźć można ultralekkie czapki, rękawice „running”, produkty outdoor, kije trekkingowe oraz bieliznę termoaktywną.

Okulary Adidas Eyewear muszą poradzić sobie w każdych warunkach. Inżynierowie cały czas ściśle współpracują ze sportowcami w celu ulepszania produktów. Adidas Eyewear to nie kolejna para okularów, ale produkt pozwalający uzyskać lepsze wyniki.