KROSS LEVEL TE
Mai Włoszczowskiej

10

Począwszy od 5 edycji pucharu świata w Val di Sole mogliście oglądać rower Mai Włoszczowskiej w nowym wydaniu. Czarny kolor ramy został okraszony złotymi elementami.

“Pomysł czarnego roweru ze złotymi elementami wynikał z tego, że mamy teraz złote amortyzatory DT Swiss. Myśląc o tym, żeby rower jak najlepiej wyglądał zdecydowałam się na takie barwy. Kiedyś Jolanda mówiła, że jej ulubionym zwierzęciem jest gepard, chciała przenieść umaszczenie tego kota na górną rurę, żeby pasowała ja zdecydowałam się na tygrysa. Całość wyszła super, rower wygląda genialnie, jest to coś co pomaga, wywołuje pozytywne emocje i mam ochotę się na nim ścigać. Oczywiście koniec końców to zawodnik musi pedałować.” - powiedziała zachwycona Maja Włoszczowska.

Najwyższy model ramy Kross został wyposażony w osprzęt i hamulce Shimano XTR, koła DT Swiss XRC 1200  i amortyzator DT SWISS. Za odpowiednią pozycję w czasie zjazdu odpowiada regulowana sztyca KS LEV Ci. Trakcję zapewniają opony MITAS Scylla. Pewność prowadzenie zapewnia kierownica i mostek FSA.