Kross Racing Team z Shimano
do Igrzysk w Tokio.

Z dumą możemy przedstawić naszego nowego partnera Shimano MTB. Nasze rowery Kross Level TE będą wyposażone w napędy i hamulce Shimano XTR. Mamy zapewnione wsparcie do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku, a najlepsza jakość komponentów Shimano pomoże nam już w tym sezonie uzyskać przewagę nad konkurencją. 

Mistrzyni świata Jolanda Neff, Mistrzyni Polski Maja WłoszczowskaFabian Giger oraz Bartłomiej Wawak powracają pod skrzydła Shimano. Od tego roku będą ścigać się na komponentach Shimano XTR, które będą wspierać ich, aż do Igrzysk w Tokio w 2020 roku.

„Jesteśmy gotowi do startu sezonu, a długoterminowe kontrakty z Mają i Jolandą oraz Shimano pozwalają nam spokojnie myśleć o Igrzyskach w 2020 roku. Oczywiście już w tym roku postaramy się wykorzystać jakość komponentów Shimano i walczyć o czołowe lokaty na pucharach świata.” – dodał manager teamu Tomasz Swierczyński.

Jolanda Neff„Kocham współpracować z Shimano i jeździć na komponentach XTR. Zarówno części jak i ich praca, wszystko działa wspaniale. Jestem podekscytowana i nie mogę się doczekać powrotu do startów.”